Bitter Sándor (1971-2015) Hírek Sport

Elhunyt Bitter Sándor

Bitter Sándor (1971-2015)

Tragikus hirtelenséggel, 44 éves korában elhunyt Bitter Sándor magyar gyorsasági motorversenyző.

Bitter több alkalommal megnyerte a hazai gyorsaságimotoros-bajnokságot, majd több alkalommal is pontszerző helyen ért célba az Endurance-világbajnokságon is, illetve 2015-ben megnyerte az ír Superbike-bajnokságot.

Viszont utcai motorversenyzőként volt a legismertebb, miután több alkalommal rajthoz állt a leghíresebb és legveszélyesebb versenyen, a Man-szigeteki TT-n és a Macau Grand Prix-n, utóbbiban tavaly érte el legjobb eredményét egy 18. helyezést.

Nagy reményekkel várta az idei Macau GP-t, eltökélt célja volt, hogy a legjobb 20 között végezzen.

A Bors információi szerint Bitter halálát egy félrenyelt falat okozta, a barátnője kedden este találta meg holtan.