You are here
európa játékok Hírek Sport 

I. Európa Játékok – a tizenharmadik versenynap összefoglalója

Fotó: NSO
Fotó: NSO

I. Európa Játékok – A szerencsés 13-as vajon mekkora szerencsét hozott a magyar csapatnak, már aki hisz az ilyenekben. Lássuk!

CSELGÁNCS

Férfiak, 66 kg, selejtező: Őri Felicián–Baruh Smailov (izraeli) – vereség ipponnal
Férfiak, 66 kg, selejtező: Zámbori Bence–Sebastian Seidl (német) – vereség ipponnal

Nők, 48 kg, 
nyolcaddöntő: Pupp Réka–Marina Csernjak (ukrán) – vereség jukóval
Nők, 48 kg, nyolcaddöntő: Csernoviczki Éva–Noa Minszker (izraeli) – győzelem ipponnal
Nők, 48 kg, negyeddöntő: Csernoviczki Éva–Irina Dolgova (orosz) – vereség jukóval
Nők, 48 kg, vigaszág: Csernoviczki Éva–Dilara Lokmanhekim (török) – győzelem ipponnal
Nők, 48 kg, bronzmeccs: Csernoviczki Éva–Marina Csernjak (ukrán) – győzelem ipponnal
Csernoviczki Éva bronzérmes!

Nők, 52 kg, selejtező: Maros Barbara–Birgit Ente (holland) – vereség vazarival

Nők, 57 kg: 
nyolcaddöntő: Karakas Hedvig–Tina Zeltner (osztrák) – győzelem ipponnal
Nők, 57 kg, negyeddöntő: Karakas Hedvig–Miryam Roper (német) – győzelem ipponnal
Nők, 57 kg, elődöntő: Karakas Hedvig–Nora Gjakova (koszovói) – győzelem
Nők, 57 kg, döntő: Karakas Hedvig–Telma Monteiro (portugál) – vereség ipponnal
Karakas Hedvig ezüstérmes!

STRANDLABDARÚGÁS
B-csoport: Magyarország–Spanyolország 2–5

TOLLASLABDA
Vegyes páros, D-csoport: Krausz Gergely, Sárosi Laura–Beck, Kattenbeck (német) 0:2
A Krausz, Sárosi páros nem jutott tovább csoportjából.

ÚSZÁS
Női 50 m hát előfutam: …38. Matyasovszky Dalma (30.99), …39. Dobos Dorottya 31.00 – nem jutottak tovább
Férfi 50 m mell előfutam: …41. Miksi Richárd 31.10, …43. Kutasi Máté 31.38  nem jutottak tovább
Nők 200 m gyors 
előfutam: …44. Sztankovics Dóra 2:09.19 – nem jutott tovább
Férfi 200 m hát előfutam: 8. Szucsik Bence 2:02.27, …18. Varga Dominik 2:04.85 – mindketten a középdöntőbe jutottak
Női 100 m pillangó
 előfutam: …18. Bonecz Boglárka 1:02.86, …21. Bokros Blanka 1:03.07 – nem jutottak tovább
Férfi 200 m pillangó, 
döntő: …8. Tekauer Márk 2:01.23
Férfi 200 m hát, középfutam: …6. Szucsik Bence 2:01.31, 16. Varga Dominik 2:05.05 –Szucsik bejutott a döntőbe
Férfi 200 m vegyes, 
döntő: …4. Sós Dániel 2:02.76
Női 1500 m gyors 
döntő (gyorsabb futam): 2. Juhász Janka 16:40.39
Juhász Janka ezüstérmes!

VÍVÁS
Férfi tőr egyéni, selejtező: Németh András kiesett selejtezőcsoportjában

Forrás: nso.hu

Related posts

Leave a Comment